Profil działalności

Szukasz skutecznych szkoleń na miarę Twojego Sukcesu?

Zespołu trenerów, coachów z dużą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, maksymalnie zaangażowanych w każdy prowadzony projekt. Firmy, która gwarantuje efekty swoich szkoleń.

Jeśli szukacie Państwo możliwości rozwoju, to zapraszamy do podjęcia współpracy. Studio Kompetencji to najlepszy partner w drodze do sukcesu.

Przygotowujemy i prowadzimy szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe oraz umiejętności osobiste. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu skutecznej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji, budowania zespołu, motywacji, rozwiązywania konfliktów, autoprezentacji. Zajmujemy się też rekrutacją i tworzeniem zespołów handlowych, opracowujemy i wdrażamy systemy oceny pracowników, systemy motywacyjne, standardy obsługi klienta.


Każdy realizowany projekt to starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces poprzedzony gruntownym badaniem potrzeb szkoleniowych.
Nasze szkolenia realizujemy w oparciu o autorską metodologię.

Ciągle rozwijamy i doskonalimy swój warsztat pracy, wprowadzamy światowe standardy dopasowując je do polskich realiów, by dostarczać rozwiązania nowoczesne i skuteczne.

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy są opinie klientów.
Jesteśmy zespołem niezależnych trenerów otwartym na wszelkie formy współpracy.

Zapraszamy do współpracy
Jerzy Kubina