Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty rozwoju osobistego to możliwość pracy w grupie nad określaniem własnych granic psychologicznych, budowaniem poczucia własnej wartości i pewności siebie.
Uczestnictwo w warsztatach to możliwość doświadczenia specyfiki procesu grupowego, nazywania emocji w relacjach z innymi ludźmi oraz możliwość zebrania informacji zwrotnych na temat własnej osoby.

Dzięki atmosferze akceptacji i nie oceniania, udział w warsztatach daje szansę odrzucenia masek i ujawnienia swojego prawdziwego „ja”, co przyczynia się do wzrostu zaufania do ludzi, zwiększa akceptację własnej osoby oraz poprawia ekspresyjność i elastyczność zachowania w wybranych aspektach życia.

Realizując warsztaty rozwoju osobistego współpracujemy z najlepszymi specjalistami.
Oswajania stresu, czy sztuki odpoczynku uczymy się z mistrzem medytacji i jogi, wystąpienia publiczne trenujemy z aktorami występującymi na co dzień przed publicznością. Wszystko po to, by zapewnić jakość na najwyższym światowym poziomie.

Badamy potrzeby Uczestnika przed szkoleniem.

Rozmawiamy z każdym Uczestnikiem o oczekiwaniach, potrzebach, tym co może sprawić trudnością w kontekście tematu szkolenia – to sprawia, że wychodzisz ze szkolenia z gotowymi rozwiązaniami interesujących Cię sytuacji.

Uczestnik dostaje trening indywidualny po szkoleniu.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy indywidualne konsultacje w ciągu roku po szkoleniu. Są to dwie godziny, kiedy trener jest tylko dla Ciebie, możesz zająć się najtrudniejszymi dla Ciebie sprawami, przećwiczyć z trenerem techniki sam na sam i dostać spersonalizowany feedback. Dodatkowo otrzymujesz nieograniczoną czasowo możliwość kontaktowania się z trenerem, by zadać nurtujące Cię pytania lub uzyskać poradę.

Warsztaty rozwoju osobistego organizowane w formie otwartej są adresowane zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do organizacji.
Niewątpliwą wartością szkoleń organizowanych w tej formie jest możliwość doświadczenia tematu szkolenia w kontakcie z osobami pracującymi w innej branży, lub z perspektywy osoby zajmującej inne stanowisko.


Najbliższe szkolenia.